DRAMATYCZNY REMIS! – Energa Gryf Słupsk vs Gedania Gdańsk⚽

24.09.2024 08:43
4 wyświetleń
Kliknij aby odtworzyć

W wyczekiwanym meczu IX kolejki III ligi piłkarskiej Gryf Słupsk zmierzył się z Gedanią Gdańsk. Mimo początkowych nadziei, spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Gryf miał problemy z dominacją w pierwszej połowie, oddając tylko kilka strzałów na bramkę, podczas gdy Gedania objęła prowadzenie tuż przed przerwą dzięki golowi Igora Bogdańskiego. Po przerwie Gryf wyrównał w 51. minucie po trafieniu Damiana Wojdy, ale pomimo dalszych okazji — takich jak strzał z rzutu wolnego Daniela Mosiejki, który trafił w słupek — nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. Gedania również miała swoje szanse, a Marcin Adamik trafił w słupek krótko po golu Gryfa. Pomeczowe komentarze były krytyczne – trener Gryfa, Krzysztof Müller, nazwał to najgorszym meczem w sezonie, zwracając uwagę na brak tempa i kreatywności. Gryf obecnie zajmuje 7. miejsce w tabeli i w następnym meczu zmierzy się z Pogonią Nowe Skalmierzyce.